Księgowość

Odrabianie pracy domowej po konferencji przed przerwą letnią

Sekretem maksymalizacji wyniesionych z każdego wydarzenia edukacji zawodowej jest posiadanie planu działania po powrocie do domu, zwłaszcza jeśli planujesz udać się na letnią przerwę.

Oto mój plan wykorzystania wszystkich połączeń, edukacji i możliwości, które zdobyłem na konferencjach, w których uczestniczyłem wiosną, że możesz użyć go jako przewodnika do umieszczenia planu pokonferencyjnego dla Ciebie i Twojej praktyki:

1. Pielęgnuj znajomości, które nawiązałeś

Mam nadzieję, że jeśli byłeś na konferencji, nawiązałeś kilka nowych zawodowych znajomości i pogłębiłeś swoje obecne połączenia z rówieśnikami. Spraw, aby te znajomości się liczyły, łącząc się na mediach społecznościowych, realizując działania, o których rozmawialiście i sprawdzając regularnie - długo po zakończeniu konferencji. Kontynuuj rozmowy!

Artykuły takie jak ten, prosto do Twojej skrzynki pocztowejDołącz

do naszego newslettera, aby uzyskać najnowsze trendy w księgowości, pomysły, wiadomości i technologie dostarczane bezpośrednio na Twoją pocztę elektroniczną.Wpisz adres e-mail * Wpiszadres e-mailZapisz
się

2. Kontynuuj współpracę z rówieśnikami

Jeśli rozmawiałeś z innymi praktykami na temat poleceń, współpracy w celu obsługi wspólnych klientów lub innych form współpracy, teraz jest czas, aby śledzić i realizować je, aby przekształcić pomysł w rzeczywistą realizację, która przynosi korzyści wszystkim zaangażowanym. Nie pozwól, aby natychmiastowa energia konferencji rozproszyła się, a zamiar wprowadzenia zmian poszedł razem z nią.

3. Wdrażaj rozwiązania technologiczne, które określiłeś jako krytyczne

Oto kolejny istotny element Twojego planu kontynuacji. To tutaj cała edukacja i czas spędzony w hali wystawowej może się bardzo opłacić. Miejmy nadzieję, że pojechałeś na konferencję z planem znalezienia rozwiązań, których potrzebujesz dla ekosystemu technologicznego swojej firmy.

Teraz jest czas, aby wziąć interakcje z dostawcami i umieścić je w działaniu. Jeśli jesteś gotowy, aby rozpocząć, dotrzeć do demo lub iść do przodu i dostać zapisany. Na przykład, w zeszłym roku po uczestnictwie w Scaling New Heights, byłem gotowy do rozpoczęcia pracy z Bookkeep i cieszę się, że nie czekałem. Wdrażaj rozwiązania, których potrzebujesz w pełni, abyś mógł je skonfigurować i upewnić się, że pracują dla Ciebie wydajnie.

Stwórz plan dla następnej konferencji

Kiedy już podejmiesz działania na rzecz zadań z ostatniej konferencji i będziesz miał plan na następną, zachęcam Cię do ponownej oceny swojego sukcesu, abyś mógł rozwijać strategię, której używasz w swojej praktyce, wykonując swoją pracę domową po konferencji teraz... zanim zrobisz sobie przerwę tego lata!


Zobacz również