Księgowość

Poznaj Xero na AWEB Live Summit!

Oprócz fantastycznych możliwości nawiązywania kontaktów i wciągającej agendy treści znajdziesz na szczycie AccountingWEB Live w maju w San Diego, mamy również hale wystawowe wypełnione sprzedawcami, którzy oferują najnowszą technologię, która rozwiąże Twoje problemy i pomoże Ci pracować bardziej efektywnie. W tym tygodniu rozmawialiśmy z Xero o tym, jak dać profesjonalistom księgowym odpowiednie narzędzia do osiągnięcia sukcesu, dlaczego Xero jest podekscytowane byciem częścią naszej pierwszej konferencji i więcej.

AccountingWEB Live Summit jest zupełnie nową konferencją. Co sprawiło, że chcieliście być jej częścią?

Jesteśmy zachwyceni, że możemy dołączyć do AccountingWEB Live Summit jako Platynowy Partner. Jest to pierwsze wydarzenie AccountingWEB w Stanach Zjednoczonych i byliśmy podekscytowani możliwością ponownego połączenia się ze społecznością, a także budowania silnych relacji, które mieliśmy z AccountingWEB przez lata. AccountingWEB wykazało również zaangażowanie w tworzenie atrakcyjnych treści podczas całego wydarzenia. Jego zaawansowana technologicznie publiczność dobrze współgra z naszym celem, jakim jest pomoc księgowym i rachunkowym w wykorzystaniu technologii, danych i spostrzeżeń w budowaniu bliższych relacji z klientami z małych firm, dzięki czemu mogą oni zapewnić im długoterminowy rozwój.

Jednym z powtarzających się tematów w programie merytorycznym szczytu jest zmiana (często w wyniku pandemii) i zdolność do adaptacji. W jaki sposób Państwa produkty i usługi mogą pomóc firmom w osiągnięciu sukcesu podczas dostosowywania się do nowych sposobów pracy?

Wiemy, że przepływ gotówki jest ratunkiem dla każdej firmy. Wielu właścicieli firm nie ma dobrego zrozumienia swojej aktualnej pozycji gotówkowej i tego, jak duży "bufor" posiadają. Jest niezwykle ważne, aby małe firmy identyfikowały przyszłe prognozy dotyczące wpływów i wypływów pieniężnych z firmy, ponieważ utrzymanie zdrowego przepływu gotówki może mieć decydujące znaczenie dla przetrwania firmy. Jesteśmy naprawdę dumni, że możemy zaoferować małym firmom narzędzie, które pomoże im poruszać się po wyzwaniach związanych z przepływami pieniężnymi - Xero Analytics i Analytics Plus, potężne narzędzia do prognozowania i analizy przepływów pieniężnych, zaprojektowane tak, aby pomóc małym firmom zrozumieć ich kondycję finansową w czasie rzeczywistym i planować przyszłość wraz z doradcą.

Xero Analytics łączy w sobie nasze narzędzie do krótkoterminowych przepływów pieniężnych, które wizualnie prognozuje przepływy pieniężne w ciągu 30 dni, oraz narzędzie do przeglądów biznesowych, zapewniające aktualny wgląd w wyniki działalności. Xero Analytics Plus wzbogaca prognozy i raportowanie, aby zapewnić rozwijającym się małym firmom większą elastyczność i przewidywalność ich działalności. Krótkoterminowe przepływy pieniężne w Xero Analytics Plus mogą wykrywać i przewidywać regularne wydatki i przychody gotówkowe w ciągu następnego tygodnia, miesiąca lub kwartału. Dzięki tym funkcjom możemy pomóc małym firmom uniknąć tych scenariuszy i wyczerpania gotówki. Możemy pomóc firmom w przeprowadzeniu konstruktywnych dyskusji na temat ich planów z doradcą, aby mogły one zobaczyć swój przyszły potencjalny przepływ gotówki, wpływ nadchodzących wydatków i odkryć możliwości wprowadzenia większej ilości gotówki do firmy poprzez szybsze fakturowanie klientów, zmianę terminów płatności lub żądanie depozytu.

Jaki jest najważniejszy problem dla księgowych, na którego rozwiązaniu skupia się obecnie Państwa firma?

Jednym z naszych celów jest dostarczanie bogatych, znaczących danych finansowych i spostrzeżeń, które pomogą wzmocnić pozycję małych firm. Aby to osiągnąć, musimy ściśle współpracować z naszymi partnerami z branży księgowej i rachunkowej w zakresie edukacji klientów z małych firm w zakresie wykorzystania tych danych finansowych w celu zwiększenia wartości i osiągnięcia wyników biznesowych. Naszym celem jest również pomoc małym firmom w przejściu od postawy "zrób to sam" do postawy "zrób to razem". Podczas gdy właściciele małych firm są przyzwyczajeni do mentalności "zrób to sam", my chcemy pomóc większej liczbie z nich w przyjęciu podejścia "DIT". Oznacza to współpracę z zaufanym doradcą, takim jak księgowy lub księgowa, który pomoże im uzyskać przewagę konkurencyjną i pomoże im podejmować przemyślane decyzje dotyczące skutecznego działania.

Na koniec, na co (lub kogo) najbardziej czekasz podczas wydarzenia?

Jesteśmy podekscytowani, aby zobaczyć partnerów i wszystkich w społeczności twarzą w twarz ponownie. Wydarzenia na żywo to świetny sposób na współpracę i dzielenie się pomysłami na temat tego, jak możemy zmienić przyszłość rachunkowości. Z niecierpliwością czekamy na te dyskusje i pomoc jeszcze większej liczbie księgowych i księgowych w wywieraniu wpływu na małe firmy i społeczności, którym służą. Koniecznie zatrzymaj się przy stoisku #18 i przywitaj się z zespołem Xero! Możesz nawet mieć szansę na wygranie nagród w tematyce NOLA, ponieważ przygotowujemy się do Xerocon New Orleans w sierpniu.

Szczyt 2022 AccountingWEB Live może się skończyć, ale możesz do nas dołączyć w 2023! Zarejestruj się już dziś, aby jako pierwszy dowiedzieć się, kiedy bilety trafią do sprzedaży. Formularz można znaleźć na stronie www.accountingweblivesummit.com.

Zobacz również