Księgowość

Spotkaj się z ADP na szczycie AccountingWEB Live

Oprócz fantastycznych możliwości nawiązywania kontaktów i interesujących treści, które znajdziecie na szczycie AccountingWEB Live w maju w San Diego, mamy również hale wystawowe wypełnione sprzedawcami oferującymi najnowsze technologie, które rozwiążą Wasze problemy i pomogą Wam pracować wydajniej.

Dziś chcielibyśmy, abyście poznali firmę ADP i usłyszeli, co ma do powiedzenia na temat dołączenia do szczytu i co może zaoferować profesjonalnym księgowym. Te komentarze pochodzą od Maxa Pearlsteina, wiceprezesa ADP, SBS Channel Sales.

AccountingWEB Live Summit to zupełnie nowa konferencja. Co sprawiło, że chcieliście być jej częścią?

ADP jest wielkim fanem misji AccountingWeb, ponieważ obaj dzielimy pasję do edukacji i rozwoju zawodu księgowego. Kiedy dowiedzieliśmy się, że AccountingWEB Live Summit będzie pierwszym ważnym wydarzeniem branżowym po sezonie podatkowym, wiedzieliśmy, że chcemy być jego częścią. Dodatkowo, ADP przeniosło nasze doroczne spotkanie Rady Doradczej Księgowych do San Diego, aby pomieścić członków Rady, którzy przemawiają i uczestniczą w konferencji, a także dać szansę innym chętnym.

Jednym z powtarzających się tematów w programie merytorycznym szczytu jest zmiana (często będąca wynikiem pandemii COVID-19) i zdolność do adaptacji. W jaki sposób Państwa produkty i usługi mogą pomóc firmom odnieść sukces w trakcie dostosowywania się do nowych sposobów pracy?

W ADP mówimy, że "Dane" to nasze drugie imię. Rozumiemy, jak ważny dla księgowych jest dostęp do aktualnych danych o pracownikach, które pomogą im nawigować i dostosowywać się do ciągle zmieniającego się krajobrazu. W oparciu o opinie księgowych, ADP dodało do naszej nagradzanej platformy Accountant Connect więcej danych branżowych ADP DataCloud do naszej funkcji benchmarkingu wynagrodzeń, opartej na 30 milionach rekordów płacowych.

Łączymy te spostrzeżenia z naszą wiedzą na temat zgodności i oszczędności kosztów, aby pomóc księgowym i ich klientom. W połączeniu z naszymi łatwymi w użyciu platformami, funkcje Accounting Connect pomagają księgowym w doradzaniu klientom w czasie rzeczywistym, w oparciu o dane i zgodność z przepisami. Na rynku, gdzie wszystko może zmienić się z dnia na dzień, ADP szybko aktualizuje nasze rozwiązania - pomagając księgowym i ich klientom w dostępie do funduszy PPP, Employee Retention Tax Credits i wielu innych, aby nadal mogli skupiać się na rozwoju.

Jaki jest najważniejszy problem dla księgowych, na którego rozwiązaniu skupia się obecnie Państwa firma?

Rozwijanie i udoskonalanie praktyk doradczych księgowych. ADP współpracuje z myślącymi przyszłościowo księgowymi, którzy dostrzegają możliwość pomocy klientom w poruszaniu się po zakłóceniach, jakie nastąpiły w ciągu ostatnich dwóch lat. Księgowi mogą rozszerzyć swoją istniejącą praktykę doradztwa dla klientów, co stanowi doskonałą propozycję zarówno dla księgowych, jak i ich klientów.

Dodaliśmy wiele funkcji do naszego wglądu w klienta w Accountant Connect, dając wgląd w takie obszary jak kluczowe trendy w zatrudnianiu i rozwiązywaniu umów o pracę oraz nowe jurysdykcje, które doświadczyły silnego wzrostu liczby pracowników, biorąc pod uwagę masową relokację pracowników, której byliśmy świadkami. Dzięki nowym funkcjom, o które proszą księgowi, a które są następnie dodawane do Accountant Connect, funkcje są stale rozwijane, aby zwiększyć wartość usług doradczych dla klientów.

Na koniec, na co (lub kogo) najbardziej czekasz podczas wydarzenia?

Najbardziej cieszę się z możliwości dalszego angażowania się w życie społeczności. Cieszę się, że będę mógł zaprezentować wszystko, co ADP i Accountant Connect mają do zaoferowania, a także, jak zawsze, dowiedzieć się, w jaki sposób ADP może nadal wspierać tę bardzo ważną społeczność.

Szczyt AccountingWEB Live w 2022 roku już się zakończył, ale możesz do nas dołączyć w 2023! Zarejestruj się już dziś, aby jako pierwszy dowiedzieć się, kiedy bilety trafią do sprzedaży. Formularz można znaleźć na stronie www.accountingweblivesummit.com.

Zobacz również