Księgowość

Spotkaj się z Liscio na AWEB Live Summit!

Oprócz fantastycznych możliwości nawiązywania kontaktów i wciągającej agendy treści, które znajdziesz na szczycie AccountingWEB Live w maju w San Diego, mamy również hale wystawowe wypełnione sprzedawcami, którzy oferują najnowsze technologie, które rozwiążą Twoje problemy i pomogą Ci pracować bardziej efektywnie. W tym tygodniu rozmawialiśmy z Liscio, dostawcą aplikacji do komunikacji z klientami, na temat chaosu informacyjnego, dlaczego zdecydowali się być częścią naszej pierwszej konferencji na żywo i nie tylko.

AccountingWEB Live Summit to zupełnie nowa konferencja. Co sprawiło, że chcieliście być jej częścią?

Jesteśmy podekscytowani, że możemy być częścią AccountingWEB Live Summit, ponieważ to wydarzenie było od dawna! Wiemy, że zespół AccountingWEB jest dobrze przygotowany do zorganizowania światowej klasy konferencji, a ponieważ nasza dyrektor ds. marketingu, Alison Ball, służyła w Radzie Doradczej ds. edukacji dla konferencji, wiemy również, że sesje edukacyjne będą najwyższej klasy! Nie możemy się doczekać!

Jednym z powtarzających się tematów w programie merytorycznym Szczytu jest zmiana (często będąca wynikiem pandemii COVID-19) i zdolność do adaptacji. W jaki sposób Państwa produkty i usługi mogą pomóc firmom w osiągnięciu sukcesu podczas dostosowywania się do nowych sposobów pracy?

Platforma Liscio Client Experience 2.0 (znana również jako "Accountant App") jest bardzo dobrze dostosowana do tego, aby pomóc firmom każdej wielkości w obsłudze klientów w bardziej znaczący sposób, a także pomóc PRACOWNIKOM w ich najlepszych dniach pracy. Tworząc jedno źródło prawdy dla wszystkich klientów komunikacji, wiadomości, zadań, dokumentów i e-podpisów, Liscio znacznie zmniejsza "admin" czas, który ciągnie księgowych w dół, co pozostawia więcej czasu dla nich zrobić radosne i znaczące rachunkowości i pracy podatkowej dla swoich klientów. Nikt nie chce spędzać dni na szukaniu w wielu miejscach czegoś, co przysłał mu klient, przeglądaniu niekończących się e-maili w celu znalezienia odpowiedzi, czy też gonieniu klientów w celu przesłania dokumentów. Liscio kończy z tym wszystkim i zachwyca zarówno klientów jak i pracowników. W przypadku COVID, prosty fakt, że Liscio pozwala klientom na używanie ich telefonów komórkowych do prowadzenia interesów z firmą, a pracownicy mogą widzieć wszystko w jednej, wspólnej przestrzeni współpracy, sprawia, że praca zdalna jest nie tylko możliwa, ale także radosna i produktywna.

Jaki jest najbardziej palący problem dla księgowych, na którego rozwiązaniu skupia się obecnie Państwa firma?

Chaos informacyjny. W tej chwili pracownicy toną - jest zbyt wiele miejsc, w których mogą szukać informacji potrzebnych do wykonywania pracy i zbyt wiele silosów danych. Skrzynki mailowe eksplodują i nikt nie może znaleźć szybko odpowiedzi, których potrzebuje. Dokumenty są przesyłane do firmy przy użyciu wielu różnych metod. Powoduje to stres, wypalenie i marnowanie do 40 procent czasu każdego dnia. Liscio łączy wszystko w spokojną, bezpieczną, wspólną przestrzeń dla pracowników i klientów. Dokumenty można szybko znaleźć, odpowiedzi i informacje są na wyciągnięcie ręki, a klienci reagują SZYBKO dzięki Liscio. Klienci uwielbiają korzystać z wbudowanego skanera mobilnego, aby szybko wysyłać dokumenty za pomocą telefonu komórkowego. Z naszych danych wynika, że klienci odpowiadają 19 razy szybciej niż w przypadku wysłania tej samej prośby e-mailem. Liscio po prostu uspokaja wszystko i pozwala każdemu skupić się na istotnych elementach jego pracy, zamiast na stresie. W ten sposób chaos informacyjny znika i każdy może znów być naprawdę produktywny.

Na koniec, na co (lub kogo) najbardziej czekacie podczas wydarzenia?

Cieszymy się na WSZYSTKO! Tak trudno wybrać tylko jedną rzecz. Są niesamowite przemówienia Claytona Oatesa i Jiny Etienne, dyskusje panelowe z udziałem najbystrzejszych umysłów w branży, sesje przerywane - ponownie z udziałem najmądrzejszych ludzi w okolicy, którzy uczą wspaniałego wachlarza tematów, aby pomóc każdemu uczestnikowi nauczyć się praktycznych umiejętności, które może wykorzystać od razu, i oczywiście wydarzenia networkingowe każdego wieczoru! Jak moglibyśmy wybrać tylko jedno?

Szczyt 2022 AccountingWEB Live może się już skończyć, ale możesz do nas dołączyć w 2023! Zarejestruj się już dziś, aby jako pierwszy dowiedzieć się, kiedy bilety pojawią się w sprzedaży. Formularz znajdziesz na stronie www.accountingweblivesummit.com.

Zobacz również