Księgowość

Ujawnione narzędzia i wskazówki dotyczące zarządzania praktyką

Niezależnie od tego, czy chodzi o podstawowe zarządzanie kontaktami, czy też o kompleksowe zarządzanie przepływem pracy, statusem WIP i dokumentami z dodatkiem CRM, firmy księgowe każdej wielkości odkryły, że potrzebują jakiejś formy oprogramowania do zarządzania praktyką, ale rzadko wiedzą, gdzie się zwrócić, aby być na szczycie tego wszystkiego.

Na początku lata tego roku AccountingWEB zaangażowało się w wielomiesięczne prace nad treścią, w tym nad niezbędnym przewodnikiem do pobrania zatytułowanym "The Realities of Practice Management" autorstwa Randy'ego Johnstona, w celu rozwiązania niezliczonych problemów księgowych związanych z zarządzaniem praktyką.

Przeprowadziliśmy również ankietę wśród naszych odbiorców, którymi są głównie firmy zatrudniające mniej niż 10 pracowników, i okazało się, że większość z nich do zarządzania praktyką używa kombinacji takich narzędzi, jak poczta elektroniczna w chmurze i wybrane oprogramowanie księgowe. W rzeczywistości tylko 36% z nich w ogóle korzysta z systemów zarządzania praktyką.

Wynika to w dużej mierze z faktu, że większość małych firm nie do końca wie, co mogą dla nich zrobić prawdziwe narzędzia do zarządzania praktyką, lub po prostu nie wierzy, że potrzebuje tego, co jest dostępne na rynku i zamiast tego może zarządzać za pomocą różnych rozwiązań. Mimo to, większość ankietowanych (82%) stwierdziła, że chce po prostu mieć w swoich firmach ustandaryzowane procesy lub przynajmniej większą przejrzystość pracy. Wskazaliście również, że chcielibyście lepszego zarządzania klientami i lepszej komunikacji.

Teraz jesteśmy gotowi zakończyć naszą podróż w kierunku zarządzania praktyką bezpłatnym webinarium, kwalifikującym się do uzyskania 1 godziny CPE, aby odpowiedzieć na wszelkie nurtujące Państwa pytania lub przynajmniej pomóc Państwu zdekonstruować dokładnie to, czego potrzebują Państwo, aby mieć bardziej efektywną praktykę. Podczas Deconstructing Practice Management Randy Johnston poruszy wszystkie powyższe kwestie i nie tylko, a dołączą do niego przedstawiciele naszych sponsorów Xero i OfficeTools z AbacusNext, aby odpowiedzieć na Państwa pytania dotyczące procesu zarządzania praktyką, filozofii i produktów. Czekamy na Państwa w czwartek 29 października o godz. 14.00 EDT.

Zobacz również